نام بریتانیایی است اما کاغذ دیواری در شیراز

0
کاغذ دیواری در شیراز

تزیین، نوسازی یا ارائه هویت جدید به فضاهای شما: در سال‌های اخیر، انتخاب استفاده از کاغذ دیواری در شیراز برای تزیین دیوار خانه و موارد دیگر مانند دفاتر و فروشگاه‌ها دوباره در اولویت قرار گرفته است. در مقایسه با کاغذ دیواری در شیراز سنتی، توسعه پشتی های جدید و متریال های مختلف، در کنار پیشرفت در فناوری های دیجیتال، امکان تحقق دکوراسیون های مقاوم، شخصی و با محتوای زیبایی شناختی عالی را فراهم کرده است. امروزه کاغذ دیواری در شیراز یک پوشش طراحی داخلی است که برای هر نوع محیطی مناسب است. به لطف امکان شخصی سازی، بهترین گزینه برای پروژه های مسکونی و حتی حرفه ای و تجاری است.

سناریوی ساخت ایتالیا متشکل از واقعیت‌های متفاوتی است که با استفاده از فناوری‌های نوآورانه، کاغذ دیواری‌ در شیراز منحصر به فرد و کاربردی تولید می‌کند. این روش‌های چاپ جدید، در واقع، ایجاد تزئینات منحصر به فرد با موضوعات هنری را تضمین می‌کند، که با بالاترین وضوح مشخصه حتی در قالب‌های بزرگ مشخص می‌شود، و آنها را از بافت‌های سنتی که بارها و بارها در گذشته تکرار می‌شد متمایز می‌کند.

کاغذ دیواری در شیراز

Londonart: نام بریتانیایی است اما کاغذ دیواری در شیراز ساخت ایتالیا هستند

Londonart یک کارگاه خلاق ایتالیایی است که در سال 2015 متولد شده و در Noventa Vicentina مستقر است. هدف این برند ترکیب مد، عناصر گرافیکی و معماری به منظور ایجاد دکوراسیون های مدرن و کاربردی

برای طراحی داخلی است. الگوهای کاغذدیواری Londonart Made in Italy توسط تیمی متشکل از طراحان، معماران، هنرمندان خالکوبی و سبک‌شناسان ایجاد می‌شوند که موضوعاتی را انتخاب کرده‌اند که با یک حال و هوای شهری، گویا و در عین حال طبیعی، تازه و مدرن تعریف شده‌اند.

در میان آخرین به روز رسانی ها، به مناسبت Salone del Mobile 2019، این برند تحقیقات خود را در مورد “نیمکره های خلاقانه خلاقانه” با معرفی مجموعه 19 و Wanderlust (مجموعه کپسولی از 14 کاغذ دیواری) بیشتر کرده است. پروژه ای به نام خلاقیت و طراحی: در مجموعه کاغذ دیواری در شیراز Wanderlust، طراح مارسل واندرز از میل شدید سفر و نیاز به مواجهه با فرهنگ ها و جمعیت ها الهام می گیرد. Wanderlust نشان دهنده 13 شهر از 5 قاره است و در میان والپیپرهای کلکسیونی، مطمئناً جذاب ترین آنها تصویر ملکه است که به طور نمادین بر تمام دنیا حکمرانی می کند.

کاغذ دیواری در شیراز

کاغذ دیواری در شیراز و دکو، ساخت ایتالیا برای فضای بیرونی و فضاهای مرطوب

دیوار و دکو، طولانی‌ترین واقعیت در میان این‌ها، در سال 2005 از ایده کریستین بنینی، زمانی عکاس تجاری و اکنون بنیان‌گذار و مدیر خلاق این برند، سرچشمه می‌گیرد. اولین مجموعه کاغذ دیواری برای فضای داخلی والپیپر معاصر پیشنهاد دیوار و دکو و فلسفه آن را نشان می دهد: مانند کاغذ دیواری در شیراز سنتی، دیگر از تکرار الگوها و اشکال هندسی خبری نیست، بلکه بزرگنمایی و تصاویر ماکرو با جلوه های لمسی است. در مجموعه‌های آن ما OUT SYSTEM و WET SYSTEM را می‌یابیم، راه‌حل‌های نوآورانه برای پوشش سطوح خارجی و محیط‌های مرطوب، مانند حمام و دوش فضاهای مسکونی.

روند رشد دیوار و دکو برای کاغذ دیواری در شیراز ساخت ایتالیا این امکان را به این برند می دهد تا در سال 2017 از گروه سوئدی Wallvision، خرده فروش بین المللی کاغذ دیواری در شیراز در بیش از 60 کشور جهان که 4 برند طراحی داخلی را در خود جای داده است، خریداری شود.

کاغذ دیواری در شیراز

Inkiostro Bianco، کارگاه ایده های کاربردی در طراحی داخلی

ایده خلاقانه برند Inkiostro Bianco که در سال 2013 در مودنا شکل گرفت، تفسیر مجدد کاغذ دیواری در شیراز سنتی با تخصص در تولید سطوح بدون وقفه، هنری و قابل تنظیم است. بروشور آن شامل مواد مختلف قابل چاپ از طریق فناوری دیجیتال است: پارکت، پارچه، کاغذ دیواری در شیراز وینیلیک و فایبر گلاس.

به مناسبت Salone del Mobile 2019، Inkiostro Bianco «Beyond, oltre i confini della percezione» را با امضای طراح معروف الساندرو لا اسپادا، یکی از نام‌گذاری‌شده‌ترین نام‌ها در سناریوی طراحی داخلی ایتالیایی، معرفی کرده است.

موضوع «توانایی فراتر رفتن، به‌عنوان یک مهارت متمایزکننده که به افق‌های جدیدی باز می‌شود و به فرد امکان می‌دهد مناظر را به‌طور نادرست و دائماً در حال تغییر کاوش کند» را روایت می‌کند. کاغذدیواری ها با نقوش هندسی صاف و نمودارهای دهه شصت مشخص می شوند که به شیوه ای مدرن بازتفسیر شده اند و در عین حال بافت ظریف چوب درخت توس را در تلفیقی از خطوط، نقش ها و شفافیت های محض همپوشانی می کنند.

کاغذ دیواری در شیراز

Ambientha، نمایشگاه کاغذ دیواری ساخت ایتالیا اکنون آنلاین است

Ambientha، برخلاف واقعیت های ایتالیایی که تاکنون ذکر شد، تصمیم گرفته است تا این فرصت را به مشتریان خصوصی و همچنین حرفه ای ها بدهد تا کاتالوگ ها را ببینند، نمونه سفارش دهند و تزئینات دیواری با کیفیت بالا را از مبل خانه خریداری کنند. نه تنها یک تجارت الکترونیک، به لطف ابزارهای وب سایت و خدمات آن، Ambientha سطح بالایی از سفارشی سازی و مشاوره قبل و بعد از فروش را ارائه می دهد. اما، چگونه دکوراسیون خود را به صورت آنلاین انتخاب کنیم؟

عنصری که در اساس شخصی سازی کاغذ دیواری ها قرار دارد، پیکربندی است. موضوعات انحصاری که با همکاری هنرمندان، طراحان و تصویرگران بین‌المللی محقق شده‌اند، با ابعاد 9.60 متر در 3.20 متر پیشنهاد شده‌اند: طراحی با فرمت گسترده که نیازهای بیشتر فضای داخلی را برآورده می‌کند. به لطف پیکربندی، می توانید مستقیماً اندازه های دیوار خود را وارد کنید و بخشی از طرح هنری را بر اساس نیازهای موقعیت مکانی خود به صورت آنلاین انتخاب کنید. لازم نیست منتظر یک چیدمان باشید و نه برای پاسخ کسی، می توانید بلافاصله پیش نمایش دیوار خود را تجسم کنید. علاوه بر این، برای بهینه‌سازی پیشنهاد شخصی Ambientha، پس از پیکربندی طرح خود، می‌توانید پایان کاغذدیواری را بین دو مجموعه انتخاب کنید: Wallpaper Living و Wallpaper Pro.کاغذ دیواری در شیراز

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here